Prekių pristatymas

*Jei Pirkėjo užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Pirkėjui per 1-5 darbo dienas.

*Prekes pristatys Pardavėjo įgaliotas atstovas. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

*Prekių pristatymas perkant nuo 49€ yra nemokamas. (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymas į Kuršių Neriją – 40 €.

*.Perkant iki 49€ prekių pristatymas kainuoja papildomai.

*Prekės pristatymo metu kartu su Pardavėjo įgaliotu atstovu Pirkėjas privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga ir be pažeidimų. 

*Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar prekės pakuotė atrodo pažeista, Pirkėjas privalote apie tai nedelsiant informuoti mus el. aptarnavimas@greatoutdoors.lt.

*Prekių pristatymas vyksta tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymas į Kuršių Neriją – 40 €.

Prekių grąžinimas

*Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.

*Įsigiję prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas turite teisę atsisakyti užsakymo ir grąžinti prekę, net jei ji yra kokybiška, per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu:

*      grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;

*      prekė yra nenaudota ir nesugadinta;

*      prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos autentiškos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);

*      grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;

*      grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.

*Jei pageidaujate grąžinti prekę susisiekite su mumis šiuo el. pašto adresu aptarnavimas@greatoutdoors.lt.

*Visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu, išskyrus atvejus, kai įsigyta preke grąžinama dėl jos kokybės trūkumų, o kartu su ja pateiktos dovanos dėl savo pobūdžio per terminą nuo prekės įsigijimo iki šios prekės trūkumų paaiškėjimo dienos buvo suvartotos arba pasibaigė tokių dovanų tinkamumo naudoti terminas.                                                             

*Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Pirkėjo banko sąskaitą per 14 darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos.

*Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

*Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

*Prekes grąžinate Pirkėjas savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

*Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, grąžiname Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.