Craghoppers

Craghoppers

Apie Craghoppers

 

1965 Craghoppers sugalvojo tiems laikams naują idėją- sukurti tolimoms kelionėms skirtų praktiškų rūbų seriją. Aprangos, su kuriais galėtum leistis į pačias ilgiausias ir nenuspėjamas keliones ar ekspedicijas ir kuri teiktų maksimalią apsaugą ir patogumą. Ši idėja pasiteisino su kaupu-šiandien Craphopers yra globalus rūbų gamybos rinkos žaidėjas, laikomas kone kelioninių ir žyginių rūbų etalonu.

Nuo tų dienų praėjo daugiau kaip pusė amžiaus, pasaulis pasikeitė, tačiau pagrindinė Craghoppers idėja išliko ta pati- kurti patogią ir praktišką aprangą artimoms ir tolimoms kelionėms, kad ir kur bei kokiu tikslu bevyktum. Ir tai nenuostabu, kad ją įgyvendinti kasmet padaryti pavyksta vis geriau ir geriau. Gal dėl to, kad šio ženklo „arkliukas“- naujausių technologijų pritaikymas aprangos gamybai, pasinaudojant turime šioje srityje daugiamete patirtimi. Todėl kiekvienais metais Craghoppers rūbai yra dar labiau lengvesni, malonesni, gražesni, turi dar geresnę apsaugą nuo saulės, lietaus, vėjo, vabzdžių ar kitų gamtos veiksnių.

Šiandien Craghoppers yra pasaulio lyderis pagal kelioninių kelnių ir kitų drabužių pardavimus. Šią sėkmę pirmiausia  galima sieti su NosiLife atradimu  – lengvų ir plonų rūbų, itin  saugančią nuo vabzdžių ir jų pernešamų ligų, tokių kaip maliarija ar zika virusas Šis išradimas labai padėjo visiems, kas keliauja į karštą klimatą turinčius kraštus.

Craghoppers didžiuojasi, kad šiandien jos aprangą dėvi ir naujai atranda milijonai abiejuose pasaulio pusrutuliuose keliaujančių žmonių, norinčių pamatyti ar iš naujo atrasti gražiausius mūsų planetos kampelius.