Regatta Great Outdoors

Regatta Great Outdoors

Apie Regatta Great Outdoors

 

Tolimaisiais 1981 metais dvylika žmonių susibūrė kartu bendram tikslui: sukurti nebrangią aprangą, su kuria paprasti žmonės galėtų maloniai leisti laiką lauke nepaistant oro sąlygų.

Šiandien milijonai žmonių visame pasaulyje nešioja „Regatta“ rūbus ir džiaugiasi maloniu poilsiu gamtoje, visiškai nebijodami lietaus, vėjo, šalčio, sniego ar saulės ir nė kiek nebūgštaudami dėl savo sveikatos.

Daug kas pasikeitė nuo to laiko: atsirado naujos medžiagos, technologijos, gamybiniai pajėgumai. Tačiau tik ne kompanijos kredo. Ir tada, ir dabar kompanijos žmonės suka galvą, kaip sukurti dar tobulesnę, geresnes savybes turinčią aprangą

Kaip tada, taip ir dabar Regatta Great Outdoors kuria rūbus visai šeimai ir praktiškai visiems laisvalaikio lauke praleidimo būdams už kiekvienam įkandamą kainą ir gali pasigirti geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Nesvarbu, kas bebūtum – iškylautojas, turistas, sodininkas, grybautojas, dviratininkas, slidinėtojas, , šuns šeimininkas ar tiesiog rūpestingas tėtis ar mama – dėvint „Regatta“ oro sąlygos tau nė kiek neturi rūpėti.

Regatta Great Outdoors. Sukurta žygiams ir nuotykiams.