Kojinėms žmonės retai kada skiria didesnį dėmesį - tai pati pigiausia ir mažiausia matoma aprangos dalis. Tačiau kalbant apie membraninius batus, jų reikšmė yra labai didelė.

Kaip pasirinkti outdoors tipo batus?

Įkėlė
Šiuolaikiniai outdoors tipo batai gaminami, galvojant apie kuo platesnes jų naudojimo galimybes. T.y. iš esmės jais galima eiti skirtingomis vietovėmis ilgą laiką.
Norint, kad šiuolaikiniai žyginiai batai, turintys iš vidaus drėgmę garinančias membranas, tarnautų ilgai ir neparastų savo gerųjų savybių , reikia juos tinkamai prižiūrėti. Kaip beje, kaip ir bet kokią kitą avalynę.

Šiuolaikiniai outdoors batai. Kuo jie geresni?

Įkėlė
Technologinis progresas, be jokios abejonės, palietė ne tik rūbų, tačiau ir batų gamybą. Iš tiesų, nuo avalynės patogumo ne ką mažiau nei nuo rūbų priklauso gera iškylautojo ar keliauninko savijauta. Guminių batų, kurių vienintelis privalumas – nelaidumas vandeniui arba įvairių seno tipo kariškų- a la kerzinių batų, trinančių kojas laikas jau senai yra negrįžtamai praėjęs. Šiuolaikinis žmogus reikalauja maksimalaus komforto. Ir gamintojai, remdam
Apatinių rūbų pagrindinė paskirtis – kad sportuojantis, daug judantis ar tiesiog šiaip juos nešiojantis žmogus gerai jaustųsi. O kada jis gerai jaučiasi? - pirmiausia tada, kai visada yra sausas.
  • 1
  • 2
Rodoma 1 to 5 of 10 (1 Puslapiai)